Vëllai binjak i Andi Artanit shpreh dëshirën për të marrë pjesë në “Për’puthen” (Foto)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Andi Artani, ka prezantuar prej kohësh vëllanë e tij binjak, Ardin, dhe ai u bë menjëherë i famshëm në rrjete sociale.

Së fundmi ai ka bërë një bisedë me ndjekësit e tij ku ka treguar pak nga jeta e tij në New York, por nuk ka munguar edhe një përgjigje për “Përputhen”.

LEXO EDHE  Publikohet momenti i arrestimit të burrit të Angela Martinit (Video)

Ndjekësit e kanë pyetur se ku e sheh veten pas 5 vitesh dhe përgjigja e tij ishte: “Përputhen 6”.

Ndjekësit dyshojnë se Ardi do të bëhet pjesë e “Përputhen 3”, njësoj si vëllai i Mevlanit.