Kjo është vila luksoze ku po qëndron burri i Angela Martinit, ja sa paguan në javë

Biznesmeni rumun Drago Savulescu dhe njëkohësisht burri i modeles shqiptare Angela Martini, u la i lirë pak ditë më parë pasi u arrestua në një nga ishujt luksozë grekë në Mykonos. Autoritetet greke e lanë të lirë pasi çështja u verifikua në Itali. Ndërkohë në media janë publikuar edhe pamjet nga vila superluksoze ku po qëndron.

Ai ndodhet në një vilë 12 milionë euroshe, me dalje në det si dhe me nëntë dhoma gjumi në zonën e Agios Lazaros, Mykonos. Ai është dënuar me 5.5 vet burg si i përfshirë në një skandal përvetësimi prej 114 milionë eurosh, ndërsa pritet ekstradimi në Rumani.

LEXO EDHE  Chiara Ferragni dhe Fedez tregojnë për herë të parë arsyen e sherrit që bëri xhiron e rrjetin

Kostoja e qirasë ku po qëndron aktualisht biznesmeni shkon 87.500 euro në javë, por sipas mediave greke ai ka bërë një marrëveshje me pronarin e rezidencës luksoze për të paguar 56.000 euro në javë.