Goxhaj: WTF, hoxhë Ahmed Kalaja ka hap agjensi për sjellje e bangladeshave?

Avokati Altin Goxhaj përmes një postimi në rrjetin social ka bërë publik një informacion, sipas të cilit Hoxhë Ahmed Kalaja ka hapur një agjensi për sjelljen e bangladeshasve, indianëve apo pakistanezëve në Shqipëri.

Goxhaj shkruan “hoxhë Ahmet Kalaja po i sjell si punëtorë skllevër në Shqipëri???”.

Postimi nga Altin Goxhaj

LEXO EDHE  A e dëmton vaksina shtatzaninë dhe a shkakton infertilitet? Ja çfarë thotë gjinekologu i njohur (Video)

Kur ma çuan nuk e besova! E verifikova, doli e vërtetë!!!

Hoxhë Ahmet Kalaja ka hap agjenci për sjelljen e bangladeshasve, pakistanezëve, indianëve si punëtorë skllevër???

WTF?!!!!! Çfarë po ndhodh në këtë vend?!!!

(Në 2 fotot e dyta janë emigrantë dhe jo turistë se s’ka lujt mendsh kush me ardh turist nga Bangladeshi apo India!)