Eni Koçi zbulon si i ka marrëdhëniet me vjehrrën dhe kunatat

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Eni, me anë të një videoje, na ka zbuluar se tashmë ajo ka nisur jetën si nuse e re në familjen e Genc Prelvukajt. Eni publikoi një video ku tregoi se si shkon me vjehrrën dhe kunatat e saj, duke ndarë me ndjekësit momente nga dalja e tyre në një lokal.

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare konfirmon pritjen e ëmbël në videoklipin e ri muzikor

Ne të tria e kemi vjehrrën aq të mirë sa nuk dalim dot pa të. Vjehrra më e mirë në botë!”, ka shkruar Eni duke treguar kështu se ato kanë një raport shumë të afërt dhe tashmë konsiderohet nuse në familjen e këngëtarit.