Rezarta Shkurta “turpëron” publikisht Ermal Hoxhën (Foto)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë më parë me një ceremoni përrallore në anije.

Së fundmi Rezarta ka publikuar një foto me akullore, duke “thumbuar” me nota humori bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE  Ndahet nga jeta shpikësi britanik i cili popullarizoi kompjuterin e shtëpisë (Foto)

“Kur i kërkon burrit nga Gjirokastra të të blejë një akullore! Mirë që s’më bleu një kaush bosh!”, ka shkruar Rezarta në foton që shpërndan në Instastory.