VIDEO/ Majmuni kafshon në mes të intervistës moderatoren shqiptare

Moderatorja Feride Kuqi ka pësuar një incident teksa po realizonte një intervistë për emisionin që drejton. Teksa moderatorja po bisedonte me të ftuarin e radhës, Aleksandër Sparon, për “Ora Verore” në OraNews, shihet se një majmun i vogël që ndodhej në tavolinë, hidhet dhe e kafshon.

LEXO EDHE  Publikohet momenti i arrestimit të burrit të Angela Martinit (Video)

“Auuu,”– bërtet moderatorja dhe largohet.