Sara Hoxha zbulon si po e feston trevjetorin e martesës me Ledion Liçon (Foto)

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço u martuan tre vite më parë me një dasmë madhështore në Liqenin e Comos në Itali.

Me rastin e përvjetorit të tretë të martesës, Sara e Ledioni po festojnë me një darkë romantike, me qirinj e nga një gotë verë të bardhë.

LEXO EDHE  U raportua e zhdukur, ja çfarë ka ndodhur me këngëtaren e njohur

“3 vite që kur thashë “Po”, shkruan Sara krah fotos ku shihet duke tokitur gotat me Ledionin.