U fotografuan në momente intime, Lindita e “Për’puthen +40” flet për lidhjen me Mevlanin

Lajmi se Mevlan Shaba dhe Lindita Bimi e “Përputhen +40” kanë nisur një lidhje dashurie ka qarkulluar kudo në rrjet prej disa ditësh. Princi publikoi një foto ku dyshja dukeshin shumë të afërt dhe gati për t’u puthur.

Mirëpo, si qëndron e vërteta? Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, Lindita ka treguar se ajo dhe Mevlani janë miq shumë të mirë, por kaq. Ajo ka shtuar se ka shumë respekt për të.

LEXO EDHE  Stresi reagon pas rrëmbimit të Kozakut: U mundova ta shuaj këtë sherr para 10 ditësh në Sarandë, ishte e pamundur

“Sa shumë persona ma kanë bërë këtë pyetjen. Jo thjesht jemi shok shumë të mirë. Kam një respekt shumë të madh për Mevlanin”, është përgjigjur Lindita.