VIDEO/ Ndiqni live deklarimet e Messit për largimin nga Barca dhe të ardhmen e tij

Leo Messi do të dalë në orën 12:00 përpara mediave në një konferencë për shtyp, ku do t’i japë lamtumirën Barcelonës dhe ndoshta do të thotë më shumë për të ardhmen e tij.

LEXO EDHE  Probleme me golin, Inzaghi projekton dyshen Martinez-Correa

Messi është pjesë e katalunasve që prej vitit 2004, teksa ka arritur të thyej çdo rekord në historinë e skuadrës.