Sokol Balla tregon për herë të parë portretin familjar

Gazetari i njohur, Sokol Balla ka prezantuar për herë të parë familjen. Ai është shfaqur me partneren dhe fëmijën e tij të tretë në krahë, të bijën e vogël, e cila ka ardhur në jetë pak muaj më parë.

LEXO EDHE  Bashkëshorti i Angela Martinit paralajmëron padi ndaj Rumanisë: Do ta çoj çështjen deri tek Gjykata e të Drejtave të Njeriut

Vogëlushja quhet Brooklyn-Sayuri, ku emri i dytë i së voglës në japonisht përkthehet: Lule e vogël.