Pas humbjes drastike në peshë, Tea Trifoni bën gjoksin operacion plastik (FOTO)

Tea Trifoni ka ndryshuar shumë që nga koha kur u bë pjesë e programit “Për’puthen”. Pas vendosjes së balonit gastrit për tu dobësuar, Tea ka zgjedhur të ndryshojë edhe në pjesë tjera të trupit.

Së fundmi, përmes disa pamjeve të publikuara nga festa e ditëlindjes së Ana Kaurit, mund të shohim se gjoksi i saj duket më ndryshe dhe shumë herë më i madh. Nga veshja e saj duket shumë qartë që Tea ka bërë ndërhyrje plastike për të rritur masën e gjoksit të saj.

LEXO EDHE  Iu nënshtrua një ndërhyrjeje estetike, modelja do padisë mjekët: Më kanë shpërfytyruar brutalisht