Mamasë së Yll Limanit i dërgojnë fotot e “papërshtatshme” të të birit, ja reagimi i saj (Foto)

Këngëtari Ylli Limani të jep imazhin e një djali të urtë, të qetë, pa asnjë lloj vesi. Mirëpo ai ka treguar se në të vërtetë nuk është kështu.

Ditën e djeshme këngëtari ndau në Instagram disa foto të tij, në të cilat shihej hipur mbi një makinë, duke mbajtur në dorë cigare dhe një gotë alkooli. Këto foto në fakt i habitën të gjithë, sepse këngëtarin nuk e kishim parë kurrë kështu. Madje me shaka ju kërkoi ndjekësve që këto foto të mos ja tregonin kurrë nënës së tij.

LEXO EDHE  Aktorja e famshme meksikane tregon se do të vijë në Shqipëri, zbulohet çfarë e lidh me vendin tonë

“Mos ja dërgoni mamit tim këto foto nga nata e shkuar”, shkroi Ylli përkrah fotos së tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

Këto imazhe nuk i kanë shpëtuar nënës së tij, e cila menjëherë i ka dërguar një mesazh këngëtarit dhe i ka kërkuar ti fshijë nga Instagrami.

“O heke këtë foto se tmerr! Nuk të ka hije hiç. U rrëqetha. S’di kush thiu po të fotografon”, ka shkruar ajo duke treguar hapur se fotot dhe veprimi i të birit nuk i kanë pëlqyer aspak.