Elvana Gjata shpëton mrekullisht, ja pamjet nga incidenti që i ndodhi pak para koncertit (Video)

Elvana Gjata ditën e djeshme ka ndarë me ndjekësit në “TikTok” një video me anë të së cilës tregon “incidentin” që i ndodhi pak para se të ngjitej në skenë për të performuar.

Këngëtarja shihet duke ecur drejt një dere, të cilën kur tenton ta hapë, shembet dhe bie në tokë. Por fatmirësisht, Gjata qëndroi anash saj dhe nuk pësoi lëndime.

LEXO EDHE  "A je prostitutë?", Jennifer Aniston shokohet nga pyetja e gazetares (Video)

Elvana duket shumë e habitur me mimikën e fytyrës që bën teksa sheh derën të rrëzohet para këmbëve të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)