E trishtë! Ndahet nga jeta vajza 4-vjeçare e reperit të famshëm (VIDEO)

Vajza e reperit Fetty Wap, Lauren Maxwell, ka vdekur në moshën 4-vjeçare, tha nëna e saj, Turquoise Miami.

Miami ndau një video në Instagram të Maxwell duke buzëqeshur në një pishinë dhe njoftoi vdekjen e fëmijës së saj.

“Kjo është princesha ime, mahnitëse, e bukur, qesharake, e gjallë, e dashur, e talentuar, e zgjuar dhe kokëfortë. Nëse e shihni këtë postim thuajini vetes “të dua LAUREN” sepse ata thonë se shpirtrat mund ta ndjeni dashurinë tuaj”, ka shkruar Miami në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fineassturquoise

Detaje të tjera, përfshirë datën dhe shkakun e vdekjes, nuk janë ndarë publikisht. Wap gjithashtu nuk ka folur në lidhje me vdekjen e vajzës së tij.

LEXO EDHE  Aktorja e famshme meksikane tregon se do të vijë në Shqipëri, zbulohet çfarë e lidh me vendin tonë