Biden uron Obamën për ditëlindje: Krenar që të quaj vëlla

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden ka uruar Barack Obamën me rastin e ditëlindjes së tij.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Biden uron Obamën dhe shprehet krenar, duke e quajtur atë vëlla dhe mik.

LEXO EDHE  Dalin pamjet/ Gangsteri famëkeq ekzekutohet brenda sallës së gjyqit (VIDEO)

“Gëzuar ditëlindjen, Barack Obama. Jam krenar që ju quaj vëlla dhe mik – dhe jam mirënjohës për shërbimin tuaj vetëmohues ndaj këtij kombi”, ka shkruar Biden.