Nënë për herë të dytë? Bora Zemani zbulon si do të quhet e bija

Moderatorja  Bora Zemani është nënë e një djali të quajtur Arbor dhe nëse një ditë do të bëhet nënë për herë të dytë, emrin e ka tashmë të gjetur.

Bora ka publikuar në Instastory një video nga filmi “Lion’s King”, duke zbuluar se i pëlqen shumë emri i heroinës luaneshë, Nala.

LEXO EDHE  Flet gruaja që akuzoi bashkëshortin e Nicki Minaj për përdhunim: Reperja më ka kërcënuar të mos flas

“Nëse një ditë do të kem një vajzë, ajo do ta këtë emrin Nala”, ka shkruar Bora krahas videos.