Modelja e njohur shqiptare shijon pushimet me Dua Lipën në jug (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Bakiu, ka treguar përmes një postimi në rrjete sociale se është takuar me Dua Lipën. Modelja ka ndarë disa fotografi ku shihet bashkë me Dua Lipën, familjen e saj dhe disa miq në Butrint.

Krahas argëtimit në bregdet, së bashku me familjen dhe të dashurin, Anwar, Dua ka udhëtuar nëpër vende të ndryshme turistike dhe i ka treguar botës se sa e bukur është Shqipëria.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina (@kristinabaki)

LEXO EDHE  Zbulohen emrat, ja kush janë dy personazhe të tjerë VIP që do futen në "Big Brother"