Berat/ U konfliktua me një person, 42-vjeçari plagoset me thikë

Një 42-vjeçar ka mbetur i plagosur sot pasdite në Berat, pas një konflikti me një tjetër person.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15, në lagjen “Jani Vruho”, ku qytetari me iniciale G. D., ka goditur me thikë pas një konflikti shtetasin G. K.

LEXO EDHE  KLP cakton 2 drejtuesit e rinj të Prokurorive në Korçë e Mat

I plagosuri ndodhet në Spitalin Rajonal Berat, jashtë rrezikut për jetën ndërsa policia po kreh zonën për kapjen e autorit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe rrethanave të ngjarjes.