Fifi i vë “flakën” skenës në koncert, njerëzit i mbushin gjoksin me lekë (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, është mjaft aktive me mbrëmje muzikore këtë sezon të verës.

Fifi mbrëmë ka krijuar atmosferë të zjarrtë në njërën prej mbrëmjeve muzikore që mbajti.

LEXO EDHE  I "detyron" të dalin në takime me persona që nuk duan? Olsa Muhameti zbulon të vërtetën

Në një video që qarkullon në rrjete sociale, shihet që këngëtares i kanë dhuruar shumë bakshishe dhe ajo i futi në gjoks gjatë performancës.