VIDEO/ Aksident i shumëfishtë në Tiranë, ja çfarë ndodhi

Një aksident i fortë ka ndodhur pak para mesnatës së të premtes në zonën e Porcelanit në Tiranë.

Në këtë aksident janë përfshirë të paktën 3 automjete që po qarkullonin në zonë në atë kohë.

Dëmet materiale si pasojë e kësaj ngjarjeje kanë qenë të shumta, por fatmirësisht, askush nuk ka humbur jetën apo është dëmtuar.

LEXO EDHE  “Jemi policë”, grabitet një banesë në Malësinë e Madhe. Policia dhe familjarët japin versione të ndryshme për ngjarjen

Në aksident janë përfshirë një autobus i linjës së Porcelanit, kurse një mjet i tipit “BMW X6” ka humbur kontrollin dhe ka hipur në trotuar, duke rrezikuar kështu edhe jetën e kalimtarëve.

Ndërkohë, shërbimet e policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe hetuan lidhur me aksidentin.