FOTO/ Parashutisti bie në plazhin e Qerretit, shpëtohet nga plazhistët

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në plazhin e Qerretit, në Durrës.

Një parashutist ka rënë në det dhe ishin plazhistët ata që i dhanë ndihmën e parë.

Nuk dihen shkaqet e rënies së parashutistit.

LEXO EDHE  Vrasja e efektivit të Policisë, Çuçi: Lufta me krimin është e vazhdueshme