FOTO e javës/ Pamje nga Fieri apo Hiroshima?

Foto e javës vjen nga Fieri.

Në rrjetet sociale komentet janë: Pamje nga Hiroshima (Japoni, kur u hodh bomba bërthamore) apo nga Fieri në Shqipëri?!

Fieri është mbuluar prej ditësh nga tymi që vjen nga djegia e mbeturinave afër qytetit, që mbetet një skandal mjedisor dhe njerëzor.

LEXO EDHE  Vrasja e efektivit të Policisë, Çuçi: Lufta me krimin është e vazhdueshme