Përdh*noi për 4 vite një grua, arrestohet në kufi 44-vjeçari shqiptar

Një 44 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi akuzohet se ka abuzuar dhe përdhunuar një grua për 4 vite me radhë.

Mediet greke bëjnë me dije se 44 vjeçari është arrestuar në pikën kufitare me Shqipërinë, në doganën e Kristalopigjisë, pasi autori po tentonte të largohej në Shqipëri.

LEXO EDHE  Horoskopi ditor, 17 tetor 2021/ Ja çfarë thonë yjet për ditën e diel

44-vjeçari u dërgua te Gjykata e Shkallës së Parë në Kastoria, e cila urdhëroi që ai të transferohej në Zakynthos për tu gjykuar nga autoritete përkatëse.