Mevlani dhe Aristela u fotografuan së bashku në shtrat, reagon Ledjana

Aristela dhe Mevlani u shfaqën së fundmi së bashku në të njëjtin shtrat. Mevlani ishte ai i cili postoi foton teksa kishte mbështetur kokën në prehrin e Aristelës. Menjëherë fansat nisën aludimet se ata kanë nisur një lidhje dashurie së bashku.

Mirëpo fansat e Ledjanës duket se e kanë të vështirë ta pranojnë këtë fakt dhe kanë bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë dhe raportojnë llogarinë e Aristelës në Instagram. Sipas tyre ajo nuk mund të zërë vendin e Ledjanës në jetën e Mevlanit dhe shkruajnë se nuk duhej të kishte qëndruar asnjë ditë në “Për’puthen”.

LEXO EDHE  Motra e Sindi Locit flet pas pjesëmarrjes tek "E Diela Shqiptare": Na quajtën familje psiqikësh

Këto deklarata të fansave i ka vënë re edhe Ledjana e cila ju ka kërkuar fansave që të mos ofendojnë askënd pasi shprehet se nuk ka asnje lloj armiqësie me asnjë njeri.

“Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, shkruan Ledjana.