Luana Vjollca pezullon papritur të gjitha koncertet, zbulohet arsyeja

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca nuk ka qenë e pranishme në lokalet e natës për të kënduar para fansave të saj. Pas këtij vendimi, fshihet një arsye shumë e madhe dhe e rëndësishme sipas saj.

Ditën e sotme fansat e Luanës, kanë zbuluar se ajo po punon për një projekt të madh, të cilin pritet që Vjollca ta zbulojë së shpejti. Fansat, kanë publikuar në “Instagram” një mesazh që Luana ju ka dërguar, duke zbuluar pse ajo ka munguar këto kohë në koncert.

LEXO EDHE  Ada i bën Edit dhuratën e pazakontë: Mbaje në gojë kur të flasësh me mua

“Më mungoni shumë dhe do doja shumë t’ju shihja në çdo qytet, por i kam pezulluar të gjitha koncertet sepse po punoj mbi diçka të madhe që vjen me shpresë sa më shpejt!!!”, ka shkruar Vjollca në mesazhin dërguar fansave të saj.

Image