Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen në momente intime në jahtin super luksoz

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck prej disa ditësh po udhëtojnë në Evropë me një jaht super luksoz, për të festuar 52-vjetorin e lindjes së këngëtares.

Dyshja janë fotografuar duke shkëmbyer puthje pasiononte gjatë mbrëmjes që kaluan të mërkurën në Nerano, Itali, shkruan “Daily Mail”.

Jennifer shihet e ulur në prehrin e të dashurit të saj, duke buzëqeshur, ndërsa Ben i dhuron një puthje në qafë. Më pas, çifti shkëmbyen një puthje pasiononte në buzë.

LEXO EDHE  Tragjike/ Ekzekutohet rreperi i njohur, një vit më parë e rrahën barbarisht

Kujtojmë se Ben dhe Jennifer do të martoheshin në vitin 2003, por e shtynë dasmën pak para se të deklaronin se janë ndarë. Ata u ribashkuan pak muaj më parë pas ndarjes së këngëtares nga Alex Rodriguez në prill të këtij viti, pas katër vitesh njohje, nga të cilat 2 i kaluan me statusin “të fejuar”.