Vllaznia-AEL/ Qipriotët kalojnë në avantazh në “Loro Boriçi”, ndiqni ndeshjen “LIVE”

Ka startuar në orën 21:00, Vllaznia-AEL Limasolit e vlefshme për ndeshjen e kthimit të raundit të dytë të Ligës së Konferencës.

Pas humbjes 1-0 në sfidën e parë, kuqeblutë kanë pësuar sërish gol në “Loro Boriçi” duke e bërë misionin e përmbysjes dhe kualifikimit thuajse të pamundur. Shçepoviç niset në pozicion të diskutueshëm dhe para Zogoviç nuk fal.

LEXO EDHE  Brdaric: Barazimi ndaj Partizanit një sukses, ja pse e vendosa Gurishtën në qendër të mbrojtjes