Arjon Luli publikon foton e nxehtë të Serena Sulës pranë makinës së policisë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, poston shpeshherë foto dhe video shumë “hot” të të dashurës. Ai herë pas here ndanë me ndjekësit edhe momente intime me modelen, Serena Sula, e cila tashmë njihet edhe për “twerk”-un e saj të famshëm.

Së fundmi, Luli ka postuar në “Instastory” një foto ku Serena shfaqet me bikini minimaliste teksa qëndron pranë një makine policie.

LEXO EDHE  Aktori i famshëm nxirret me shkelma nga club-i në Las Vegas, zbulohet arsyeja (Video)

“Me hyrjen e Serenës në detyrë do të kapen të gjithë kriminelët dhe do gjobiten të gjithë pa përjashtim”, shkruan Arjoni në foton ku e dashura e tij nuk i ka lënë vend imagjinatës.