Liberta Spahiu pozon “topless” nga pushimet në Greqi (Foto)

Prezantuesja Liberta Spahiu po shijon disa ditë pushimi në ishullin Mykonos të Greqisë.

36-vjeçarja vendosi të ndajë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram disa imazhe, në të cilat shfaqet mjaft seksi. Liberta pozoi me kurriz nga kamera dhe gjysmë e zhveshur.

LEXO EDHE  Xhaxhai i saj vr*u aksidentalisht kineasten në sheshxhirim, reagon Hailey Baldwin

Në njërën foto, ajo tregoi edhe të pasmet e formësuara, teksa qëndronte e shtrirë buzë pishinës.

Këtu shkon fjalia… ku rafsha, mos u vrafsha”, mbishkroi postimin prezantuesja e njohur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu)