Teuta kalon në avantazh ndaj Inter Escaldes, ndiqni ndeshjen “LIVE”

Teuta po luan pasditen e sotme sfidën e kthimit kundër skuadrës nga Andorra, Inter D’Eskaldes. Kampionët e Shqipërisë kanë kaluar në avantazh në minutën e 25-të me anë të Sabino Plakut.

Kotobelli harkon nga e majta dhe sulmuesi në shtyllën e dytë shtyn sferën në rrjetë. Kujtojmë që sfida e parë u mbyll 2-0 në favor të skuadrës nga Andorra.

LEXO EDHE  Nagelsmann shuan “ëndrrën” e tifozëve të Bayern: Nuk e di nëse i kemi paratë për…

NDIQNI NDESHJEN LIVE