Rina Balaj anulon koncertin në Pejë në shenjë respekti për viktimat e aksidentit në Kroaci

Këngëtarja Rina Balaj u shpreh e pikëlluar për aksidentin tragjik në Kroaci ku humbën jetën 10 shqiptarë të Kosovës.

Rina Balaj ka vendosur të anulojë koncertin e saj në Pejë si shenjë respekti për viktimat dhe familjarët e tyre.

LEXO EDHE  Ngriti bluzën para katedrales, kërcënohet me vdekje modelja

Ky aksident tragjik i ka trishtuar të gjithë ndërsa showbizi shqiptar ka shprehur ngushëllimet më të thella për familjarët viktimave.