Përfundojnë në qeli Ermal Mamaqi dhe 3 aktorë të serialit ‘H.O.T’, zbulohet arsyeja

Producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ka treguar së fundmi se ai dhe aktorët e serialit “H.O.T” (Humans of Tirana), që do të transmetohet në ekran në vjeshtë, kanë përfunduar në burg për të luajtur një pjesë të serialit.

LEXO EDHE  Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizionin e fëmijëve

“Na vrau pak ky burgu i fundit”, shkruan Ermali krah fotos ku ai, Margent Çaushi, Ervin Doko e Samuel Vargushfaqen duke fjetur të lodhur