Arbana Osmani i bën surprizën e veçantë Eduartit gjatë pushimeve në Itali

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj po shijojnë shumë pushimet në Itali. Pas pushimeve me djemtë, këtë herë kanë zgjedhur t’i dedikojnë kohë vetëm njëri-tjetrit.

Së fundmi Arbana i ka bërë një surprizë shumë të bukur Eduartit, duke e çuar në vendin ku është xhiruar filmi i tij i preferuar “Il Padrino”.

LEXO EDHE  Eri Aga zbulon pse nuk është dashuruar kurrë: Shkoj me goca vetëm për një natë

Moderatorja ka ndarë një video nga Forza d’Agro në Instastory dhe shkruan: “Solla dashurinë time në sheshxhirimin e tij të preferuar (Il padrino)”