Skandali me dy vajzat bionde, Rooney bën denoncim në polici, nisin hetimet për fotot

Skandali me dy vajzat bionde, Rooney bën denoncim në Polici, nisin hetimet për fotot

Wayne Rooney nuk e ka lënë në heshtje skandalin me dy vajzat bionde duke bërë denoncim në Policinë e Manchester.

Sipas mediave britanike, Rooney ka dorëzuar imazhet që kanë bërë xhiron e rrjetit.

Menjëherë kanë nisur hetimet se nga kanë dalë ato foto dhe imazhe. Në këndvështrimin e parë duket sikur anglezi ka kryer tradhëti duke shkuar me dy vajza bionde, por mbetet për tu sqaruar gjithë ngjarja.

LEXO EDHE  Man.United-Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

Rooney momentalisht është trajner i Derby County në Angli dhe është i martuar me fëmijë.