Reperja shqiptare rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës: Më kanë kërcënuar dhe bullizuar

Reperja Melinda Ademi ishte së fundmi e ftuar në “NIN” me Alaudin Hamitin ku foli hapur për jetën private dhe atë profesionale.

Melinda tregoi se fillimi i karrierës së saj ka qenë shumë i vështirë. Ajo rrëfeu se ka përjetuar bullizëm dhe ka marrë kërcënime.

“Ka pasur bllokada. Më ka bërë pak dëm. Ama nuk e kam lënë këtë gjë të më ulte, as që të më shtynte për t’u dorëzuar, aspak. Kam përjetuar bullizëm, kërcënime por s’ka gjë. I harroj ato gjëra se kam qejf të fokusohem në sukses dhe në muzikën time”, tha reperja.

LEXO EDHE  Publikohet traileri i serialit ‘H.O.T’, zbulohet në cilin ekran do e shohim (Video)