Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane, Juliane Förster, ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin e saj, madje duke përmendur një skicë të nxehtë në të pasme dhe një tjetër “punim të fshehur” për të cilin thotë se mund ta shohë vetëm bashkëshorti i saj.

Një nga fansat e pyeti Juliane se sa orë punë kanë dashur tatuazhet e saj. Bukuroshja u përgjigj se ka nisur të ngjyrosë trupin me gjilpërë prej moshës 18 vjeçare dhe se ka shpenzuar më shumë se 60 000 euro në tatuazhet. “Nuk e llogaris dot, kanë dashur shumë, shumë”.

LEXO EDHE  Arbana Osmani zbulon detaje të reja nga “Big Brother Vip”

Kur u pyet për tatuazhin që i ka dhembur më shumë, vajza flokë-argjendtë tha se “punimet në të pasmet ishin shumë të dhimbshme”

Duke e nxehur paksa situatën me fansat, Julianne zbuloi se ka dhe një tatuazh të fshehur të cilin mund ta shikojë vetëm bashkëshorti i saj, por nuk dha detaje të mëtejshme.