Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë dhe i vendos djalit emrin e veçantë

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore shqiptare, Rovena Ibrahimi, është bërë nënë e një djali. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Rovena përmes një postimi në rrjete sociale.

Rovena ka publikuar një foto të vogëlushit dhe ka zbuluar se i ka vendosur atij emrin e veçantë Nathaniel që do të thotë “Dhuratë nga Zoti”.

LEXO EDHE  Graniti tha se nuk e sheh si të dashur, Fifi nuk heq dorë dhe bën deklaratën e fortë

“Sa shumë të kemi pritur bir, aq sa mezi numëronim minutat shpirti jonë… Më bëre nënë, edhe kjo është ndjesia më e bukur që kam përjetuar deri sot. Bekime paçi të gjithë”, shkruan Rovena.