Fiori Dardha habit me deklaratën: Ajo shkel dhe mbi kufoma vetëm për të dalë 5 min në TV

Moderatorja dhe gazetarja Fiori Dardha, në një intervistë për “Natën me Aulonën”, ka ndarë detaje për jetën e saj personale si dhe karrierën. Gjatë intervistës, u ndal edhe tek personazhet e tjerë televiziv.

Aulona e pyeti nëse ka ndodhur që për një koleg ose kolege të ketë pasur simpati nga ekrani, por më pas ka rezultuar tërësisht e kundërta.

“Më ndodh shpesh që lexoj në rrjete sociale ku i shkruhet një personazhi publik: ‘Ti rrezaton mirësi, reflekton pozitivitet’. Them ‘oh zot i madh ti nuk e njeh. Ti nuk e di që ajo është e gatshme të shkelë edhe mbi kufoma për të dalë 5 minuta në televizor.

Prandaj them që rrjetet sociale dhe ekrani janë një gënjeshtër e madhe. Pra, ti u serviresh të tjerëve ashtu siç do, jo ashtu siç ti je”- tha Fiori.

LEXO EDHE  Atdhe Xheravira flet për herë të parë për raportin me Bora Zemanin: Jam i dashuruar