Ndriçimi e thotë troç: Stela më pëlqen më shumë kur është e zhveshur fare

Stela dhe Ndriçimi dolën çift nga “Për’puthen +40” dhe duket se gjërat mes tyre po shkojnë për bukuri.

Dyshja ishin të ftuar në emisionin “ABC e Pasdites”, ku folën për jetën jashtë kamerave. Të pyetur rreth planeve të dasmës, ata thanë se janë të hapur ndaj gjërave të bukura që vijnë natyrshëm.

LEXO EDHE  Njihuni me konkurentin më të ri në Për’puthen, stomatologun nga Turqia me theks vlonjat

“Më pëlqen në të gjitha versionet Stela. Megjithatë mua më pëlqen e zhveshur fare”, tha Ndriçimi, duke shkaktuar shumë të qeshura në studio.