Elton Deda uron djalin për ditëlindje: Detyrat e mia atërore si kam përmbushur me sukses

Djali i këngëtarit të njohur, Elton Deda, feston 16-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Deda nuk mund të jetë pranë të birit pasi ai jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me nënën e tij, që pas divorcit të prindërve.

Në një postim në rrjetet sociale, Eltoni i kërkon ndjesë të birit që nuk është sot pranë tij. Ai shton se është i vetëdijshëm që disa nga detyrat e tij atërore nuk i ka përmbushur me sukses.

“Biri im i shtrenjtë. Ti sot mbush 16 vjeç. Duke njohur që disa nga detyrat e mia atërore nuk i kam përmbushur me sukses, të kërkoj ndjesë që nuk të jam pranë. Por unë të dua dhe do të të dua gjithmonë ashtu si të desha sot para 16 vjetësh, kur piskama jote buçiti gjithë tërsëllëme në këtë botë të çuditshme. Qofsh gjithmonë i lumtur dhe i bardhë ashtu siç di vetëm Ti te jesh. Të dua fort Babi”, shkroi artisti në një postim në “Facebook”.

LEXO EDHE  Publikohen fotografitë, ja si dukej Ada e “Për’puthen” para operacioneve plastike

Jeton me mamanë në SHBA, Elton Deda uron djalin për