Adriana Lima pozon nudo nën dritën e Hënës, nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

Modelja seksi Adriana Lima ka magjepsur ndjekësit e saj me foton e saj nudo nën dritën e Hënës. Adriana është fotografuar duke qëndruar përballë me Hënën, në një liman pranë një deti në SHBA dhe ka “çmendur” ndjekësit e saj duke mos i lënë vend imagjinatës.

LEXO EDHE  Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa vjeç bëri këngëtarja (Video)

Modelja në foton e postuar në Instagram përkrah saj shkruan: “Kur dy Hëna takohen”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)