VIDEO/ Teuta “çmontohet” ndaj Inter, modestët nga Andorra i japin “shuplakën” e dytë

Teuta, çuditërisht është ndëshkuar sërish. Inter d’Esalades ka arritur të shënojë edhe golin e dytë me nisjen e pjesës së dytë.

Durrsakët çahen sërish në mbrojtje, nga sulmet me pikatore të kundërshtarëve, që gjithsesi i pranojnë dhe i shfrytëzojnë dhuratat.

LEXO EDHE  Pa Mesin e Nejmarin, PSG fiton me përmbysje ndaj Angers

Autori i golit ishte i njëjtë, Soldevila që shënon në të 56. Kjo është hera e parë në histori që kampionia e Andorrës shënon dy gola në një ndeshje të kompeticioneve evropiane.