VIDEO/ Basel-Partizani, zviceranët dyfishojnë shifrat

Partizani e ka të pamundur të përballojë Baselin dhe ka pësuar dy gola nga zviceranët, që tregojnë se janë një skuadër e nivelit të lartë.

Zviceranët shënuan fillimisht me Stocker në pjesën e parë dhe tashmë në të dytën gjejnë golin me Arthur në minutën e 52-të me një gol shumë të bukur.

LEXO EDHE  Dragaj: Jam te klubi më i madh në Shqipëri, dua të vazhdoj traditën e shkodranëve te Partizani