Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe oraret

Ditën e nesërme, në kryeqytet do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

OSHEE njofton se në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër-23 korrik do të stakohet energjia në këto zona:

LEXO EDHE  Sherr në mes të rrugës, goditet me thikë një person

09:00-14:00

Pjesërisht: Fshati Varosh.

***

10:00-16:00

Pjesërisht: rruga “Ramadan Sokoli”.

***

09:00-16:00

Pjesërisht: Rruga “Don Bosko” dhe rruga “Jordan Misja”.