Liga e Konferencës/ Teuta-Inter Club, ndiqni sfidën “LIVE”

Ka startuar në orën 19:00, sfida Teuta- Inter Club D’Escalandes për turin e dytë të Ligës së Konferencës.

Të dyja skuadrat vijnë pas një zhgënjimi në Champions, teksa “djemtë e detit” kanë shansin e artë të bëjnë mirë dhe të vazhdojnë rrugëtimin në Kupat e Europës.

Skuadra e Martinit vjen më se e karikuar në këtë ndeshje pasi do të luajnë në shtëpi në prani të tifozëve.

LEXO EDHE  Sfida e kthimit ndaj AEL në “Loro Boriçi”, Vllaznia informon tifozët për biletat

Inter D’Escalandes nuk është një kundërshtar i panjohur pasi një muaj më parë Prishtina i mundi 2-0 në “Ebasan Arena” për të vazhduar më tej në raundin e parë eliminator të Champions-it.

NDIQNI NDESHJEN LIVE