Justin Bieber dhe Hailey Baldwin do bëhen prindër? Reagon modelja

Lajmi se Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin do bëhen prindër bëri xhiron e rrjetit kudo në botë. Dyshimet u nxitën nga vetë këngëtari, pas publikimit të një fotoje me bashkëshorten e tij në Instagram.

“Mami dhe babi”, shkroi 27-vjeçari krahas një imazhi bardh e zi. Menjëherë fansat kanë spekuluar se modelja është në pritje të ëmbël.

LEXO EDHE  Maluma premton të puthë fanset në skenë! A do ta provojë me vajzat shqiptare gjatë koncertit në Tiranë?

Hailey Bieber hodhi poshtë thashethemet teksa komentoi në postimin e këngëtarit: “Unë mendoj se duhet të ndryshosh përshkrimin në ‘Mami dhe babai i një qeni’, përpara se dikush të shtrembërohet.”