VIDEO/ E pamposhtur, shikoni rusen që thyen me radhë çdo rival në mundjen e krahut

A mundet një femër të mposht meshkujt në mundjen e krahut? Patjetër që po, në videon më poshtë është Irina Gladkaya, ruse dhe mposht me radhë çdo rival që i del përpara ne Muscle Miami Beach.

LEXO EDHE  Video/ Fansi i Haaland u ikën policëve, ndërpret ndeshjen për një autograf

Të gjithë habiten për mënyrën sesi humbasin por sekreti është se Gladkaya ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundjen e krahut!