Rrezikon jetën për një “striks” në Snapchat, 27-vjeçarja aksidentohet dhe dëmton shtyllën kurrizore (Foto)

Vetëm për një striks në “Snapchat”, 27-vjeçarja bëri aksident që i kushtoi shumë. Mësohet se Cystal Ward, e gjendur nën efektin e drogës, ka udhëtuar me shpejtësi dhe është përplasur.

Për pasojë, ajo ka pësuar dëmtime në shtyllën kurrizore, ndërsa partneri i saj Hamzah Amed, ka mbetur i bllokuar në mjet.

LEXO EDHE  Të shtëna me armë në Berlin, disa të plagosur

Rrezikon jetën për një “striks” në Snapchat,

Ajo nuk është dënuar nga gjykata, për shkak të tre fëmijëve të mitur. Togat e zeza kanë vendosur ta falin gruan, duke vlerësuar se për fëmijët, veç saj nuk ka askush që mund të kujdeset.