Nusja nxjerr gjurin gjatë vallëzimit me dhëndrin, kthehet në dasmë në karrige me rrota (VIDEO)

Dasma konsiderohet si dita më e lumtur e jetës së një çifti, e mbushur me gëzim, të qeshura dhe natyrisht kërcim.

Por, dasma e një nuse u kthye nga salla e vallëzimit në dhomat e urgjencës dhe medikamentet e dhimbjes, pasi ajo nxori gjurin gjatë vallëzimit të saj të parë me burrin dhe u desh të dërgohej në spital.

Julie Benn dhe burri i saj Paul Richter ishin duke kërcyer në Dave Matthews Band’s Stay në dasmën e tyre në Filadelfia kur ai e uli atë dhe ajo u përkul, duke nxjerr gjurin. Benn u desh të dërgohej në një spital ku mori ilaçe.

LEXO EDHE  Misteri, vetëvritet oficeri i 4-rt i Policisë

Megjithatë u rikthye në dasmë në karrige me rrota.

 

@liz_richterShe will be ok in 4-6 weeks 👀 ##fyp ##buffering ##weddingtiktok ##GossipGirlHere ##weddingday ##weddingvibes ##loveyou ##weddingdress ##ohno ##trending

♬ Oh No – Kreepa