Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe orari

Ditën e nesërme, në kryeqytet, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

OSHEE njofton se në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 22 korrik do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë:

LEXO EDHE  Operacioni tek ‘Varri Bamit’/ Policia: Sekuestruam 1.1 kg drogë, po verifikojmë dhunën ndaj gazetarit

09:00-15:00 — Rruga “Taulantia”, rruga “Kole Popa” dhe një pjesë e zonës pranë ish- Tregut Elektrik, një pjesë e pallateve pranë Ministrisë së Jashtme, në bulevardin “Zhan D’Ark”, rruga Kamëz-Valias, Kasall.

10:00-16:00 — Rruga “Agon”, rruga “Ention Frroku”.